Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

30 sierpnia 2021 0 przez sex Masterka

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z dużymi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut rywalizujących z niektórymi z najpopularniejszych międzynarodowych korporacji. Niestety, podczas jak grupa pań potrafią żyć w stopniu powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetek ludzi dalej nie jest do końca pewien, co wtedy jest – oraz jest więcej bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli chociaż trochę interesujesz się tą przestrzenią, sprawdź nasz poradnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najpopularniejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest nazwanie go cyfrowym dolarem. To właściwie wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co robi, że ​​jest toż właśnie destrukcyjna koncepcja). Toż nie jest metoda. Toż nie jest firma. To twoje pieniądze, przechowywane w formie cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego wartość za kilka miesięcy lub lat będzie istotnie szersza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako sposób do inwestowania w wybrane firmy, ponieważ pieniądza w obecnych nazwach nie można uzyskać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli inną bardzo ciekawą walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?

Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to kolejna kryptowaluta także sporo osób ma, że ​​potencjalnie może przejść Bitcoin jako prowadzącą monetę na rynku. To, co wybiera Ethereum, wtedy jego technologia, oraz nie fakt, że jest ostatnie kolejna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum żyje i zaskakuje i też jak Bitcoin jest rozchwytywana oraz sprzedawana i używana przez inwestorów do korzystania.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem polega na tym, że Bitcoin to nic nowego jak waluta, podczas gdy Ethereum to metoda księgi głównej, której firmy stosują do wymyślania nowych programów. Zarówno Bitcoin, jak i Ethereum idą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest znacznie bardziej bezpieczne. Jeśli Bitcoin stanowił w grupie 1.0, Ethereum jest w grupie 2.0, co powoduje na pisanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: świetnie kształtuje się do zmiany.

Co bardzo, technologia Ethereum ma duże wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi ostatnie kategoria firm z listy Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby pokazywać się i kłaść na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W współczesnym przykładu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co oczywiście wiele kobiet ekscytowało w technologii Ethereum, wtedy jej potencjał działania na zamiary oraz przewody we jakichkolwiek dziedzinach. W żadnym wypadku nie jest wtedy ciągle doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla szerokiej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?